Meghan Markle’ın daha önce hiç görülmemiş fotoğraflarını paylaştı

2011’den 2019 yılına kadar tam 9 sezon boyunca yayınlanan Suits dizisinde rol alan Meghan Markle, dizi günlerini geride bıraksa da hayranları ve rol arkadaşları ona hatırlatma konusunda kararlı.

Ünlü oyuncu, Prens Harry ile evlenip Kraliyet Ailesi’ne katıldıktan sonra yeniden uzun soluklu bir yapımda yer almadı. Sadece eşi ile beraber Netflix için hazırladıkları ve Kraliyet’teki yaşamlarına odaklanan belgesel seriyle gündeme gelirken, Markle’ın eski rol arkadaşı ona ufak bir hatırlatma yaptı.

Patrick J. Adams, Suits çekimlerinden Sussex Düşesi’nin daha önce hiç görülmemiş kamera arkası fotoğraflarını paylaştı. Ancak kısa süre sonra bu paylaşımları sildi.

Adams’ın paylaştığı fotoğrafların birinde Markle, şehir manzarasının yanında poz veriyor ve bir başka fotoğrafta da deri bir kanepeye uzanırken görülüyor. Ve son olarak şeffaf bir şemsiyenin altına saklanırken görülüyor.

Adams, paylaşımlarla beraber arkadaşlarını özlediğini belirtirken beklemediği bazı tepkiler aldı ve bunun üzerine de kısa sürede bu paylaşımları kaldırdı.

Ünlü oyuncu, utanç verici ihmali yüzünden de özür diledi. Bunun nedeni ise artık anlaşma aşamasına gelen SAG-AFTRA greviydi…

FOTOĞRAFLARI KALDIRIP ÖZÜR DİLEDİ

Adams, Hollywood’daki mücadele devam ederken dikkatleri dağıttığı için özür diledi, Instagram’da yaptığı açıklamada, yaptığının aptalca ve düşüncesizce olduğunu belirtirken, “İnanılmaz derecede üzgün olduğum utanç verici bir dikkatsizlikti. Beni burada nazikçe ve hızlı bir şekilde düzeltenlere çok minnettarım ve önümüzdeki günlerde ve haftalarda mücadeleye devam etmeyi sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.

Ancak gönderiler, silinmiş olsa da 2019’da resmi olarak sona eren dizinin yeniden başlama ihtimali olup olmayacağına dair söylentiler ortaya çıkmış oldu.

Özellikle yayın platformlarında yeniden en çok izlenen yapımlar arasına giren dizi, uzun bir süredir hayranlarının baskısıyla karşı karşıya… Dizinin sıkı izleyicileri, Suits’in Friends ya da Gilmore Girls gibi yeniden ekranlara gelmesini bekliyor.

Adams’ın nostaljik paylaşımlarını silmesine neden olan SAG-AFTRA grevi ise bir süredir Hollywood’u derinden etkiliyor. Oyuncular ve yazarlar yapım stüdyolarına baş kaldırarak hem ekonomik olarak koşullarını iyileştirme hem de yapay zekâya karşı kariyerlerini korumaya almaya çalışıyor.

Birbirinden ünlü oyuncu greve destek verirken, Marvel, Netflix gibi yapımlar da grev nedeniyle ertelendi.

Grev sırasında sadece çekimler durmakla kalmadı aynı zamanda üyelerin grevdeki şirketleri tanıtan herhangi bir sosyal medya gönderisi paylaşmamaları da gerekiyordu. Bu durum geçmişte yapılan çalışmalar için de geçerliydi. Çünkü yayıncılar ve ağlar, WGA ve SAG-AFTRA grevinden kaynaklanan boşluğu doldurmak için hayranlarını geçmiş içeriklere yönlendiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir